>
<
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Events schedule

19.12.2016

Ján Pavol II. – Spomienka na 1. slovanského pápeža

buy tickets / kupit listky
-

Multimediálne dielo, ktoré, svojím námetom a spracovaním, oživilo spomienky na milovaného pápeža v premiérovom, úspešnom predstavení 18. decembra minulého roku v košickej STEEL ARÉNE.

http://www.steelarena.sk/index.php?context=322&p=493

S ročným odstupom vám chceme opäť umožniť zastaviť sa na chvíľu v predvianočnom zhone a slovom, obrazom a príjemnou hudbou si zaspomínať na svätca a výnimočnú osobnosť súčasných dejín ,tentokrát: 19.12.2016 o 18.00 hod v STEEL ARÉNE v Košiciach.

Autori, ako aj celý realizačný tím spolu s účinkujúcimi, vás v upravenej verzii diela, prevedú životom človeka, ktorý ovplyvnil svet a bol symbolom lásky, viery, mieru a porozumenia.

Vyše 130 umelcov, pozostávajúcich z 56-tich členov orchestra, 40-tich členov speváckeho zboru, 30 členného detského zboru a 4 sólistov, vám viac ako dvojhodinové putovanie po životných cestách Jána Pavla II., spríjemnia prednesom svetoznámych hudobných diel Mozarta, Pucciniho, Čajkovského či Verdiho , ako aj príjemným sólovým a zborovým spevom. Skladby ako je Lacrimosa od Mozarta, Zbor Židov od Verdiho, ale aj Bárka – pieseň Jána Pavla II. a Tichá noc v závere, vás aspoň na chvíľu vytrhnú z prostredia každodenného zhonu a starostí.

Sprievodné slová moderátorov, doplnené o obrazovú a video projekciu na troch veľkoplošných LED obrazovkách s krásnymi svetelnými a laserovými efektami, vám v dvoch častiach večera predstavia Jána Pavla II. ako malého Karola, študenta, divadelníka, športovca, ale aj ako kňaza, biskupa a v neposlednom rade ako pápeža až po posledné hodiny života. Fotografie, reálne dokumenty, reportáže ale aj výpovede ľudí, ktorí sa osobne s Jánom Pavlom II. stretli, vám obnovia poznané, ale prinesú aj niečo nové a zaujímavé, čo vás obohatí a veríme že aj poteší.

Autori: Peter Himič, Jozef Leščinský
Dirigent a hudobná dramaturgia: Igor Dohovič
Réžia: Ján Sabol
Účinkujú: sólisti, orchester, zbor a detský zbor Opery ŠD Košice

Vstupenky na koncert JÁN PAVOL II.-spomienka na 1.slovanskeho pápeža , ktorý sa uskutoční 19.decembra 2016 v košickej STEEL Aréne, si môžete zakúpiť exkluzívne v sieti ticketportal.sk.

Cena lístkov sa začína od 15,75 € pri akcii 3+1.


ENTRY AND EXIT TO/FROM STEEL ARENA IS BEING MONITORED. EACH VISITOR MUST USE THE TURNSTILE FOR ENTERING OR LEAVING AND MARK HIS TICKET/SEASON TICKET. A RETURN TO STEEL ARENA (E.G. AFTER LEAVING THE ARENA DURING A BREAK) WITHOUT USING THE TURNSTILE WHEN LEAVING IS NOT POSSIBLE.
FAILURE TO OBSERVE THIS INSTRUCTION WILL LEAD TO BAN OF REPEATED ENTRY TO STEEL ARENA DURING ONE EVENT.
THIS INSTRUCTION DOES NOT APPLY TO LEAVING THE ARENA AT THE END OF THE EVENT.

THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING.
VSTUP A VYSTUP DO A ZO STEEL ARENY SA ZAZNAMENAVA. KAZDY NAVSTEVNIK JE POVINNY POUZIT AJ PRI VSTUPE AJ PRI VYSTUPE TURNIKET, V KTOROM SI RIADNE OZNACI LISTOK ALEBO PERMANENTKU. OPATOVNY VSTUP (NAPR. OPUSTENIE PRIESTOROV STEEL ARENY POCAS PRESTAVKY)DO STEEL ARENY BEZ POUZITIA TURNIKETU PRI VYSTUPE NIE JE MOZNY.
NERESPEKTOVANIE TOHTO POKYNU BUDE MAT ZA NASLEDOK NEUMOZNENIE OPATOVNEHO VSTUPU NAVSTEVNIKA DO STEEL ARENA POCAS JEDNEJ AKCIE.
TENTO POKYN SA NEVZTAHUJE NA VYSTUP ZO STEEL ARENY PO UKONCENI PODUJATIA.

DAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Created and powered by OneClick