>
<
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Events schedule

25.09.2013 - 26.09.2013

Svet práce 2013 (Medzinárodný veľtrh práce a rozvoja) 25.- 26.9.2013

-


Motívom organizácie veľtrhu práce je stretnutie budúcich zamestnávateľov, študentov, nezamestnaných a inštitúcií, resp. organizácií zaoberajúcich sa rozvojom a zamestnávaním ľudí. Ďalším motívom usporiadať akciu tohto druhu v meste Košice je vysoký počet nezamestnaných osôb, tj. potenciálnych nových zamestnancov a fakt, že veľtrh práce podobného formátu sa v druhom najväčšom meste na Slovensku pravidelne neorganizuje.

Cieľom


veľtrhu je v prvom rade stretnutie a networking medzi cieľovými skupinami pracovného trhu a v druhom rade podpora zamestnanosti v rámci spomenutého regiónu a celého Slovenska.

Zameraniepracovného veľtrhu SVET PRÁCE 2013 priamo súvisí so všetkými témami spojenými s prácou a kariérou, taktiež so vzdelávaním / rozvojom potenciálnych, ale aj existujúcich zamestnancov. Veľtrh práce zároveň ponúka príležitosť stretnutia a vzájomnej pozitívnej konfrontácie, ako pre uchádzačov o zamestnanie, tak aj pre zamestnávateľov a inštitúcie. Najlepšie ho vystihujú nasledovné slová:„VZDELÁVANIE • PRÁCA • ROZVOJ“ Veľtrh práce ponúka uchádzačom o zamestnanie okrem kontaktu so zamestnávateľmi možnosť absolvovania početných workshopov, prednášok, prezentácií a odborných konzultácií, s možnosťou získať čo najväčšie množstvo informácií o možnostiach pracovného trhu. Tieto budú zároveň slúžiť na odbornú prípravu uchádzača o prácu (príprava CV a motivačného listu, príprava a vystupovanie počas pracovného pohovoru a pod.). Na rozšírenie a zlepšenie kompetencií návštevníkov budú zamerané semináre, assessment centrá a testovanie jazykových a počítačových zručností. Pre uchádzačov, ktorí sú v súčasnosti evidovaní na ÚPSVaR ako nezamestnaní, budú preplatené cestovné náklady alebo zabezpečená autobusová doprava zdarma.

Cieľovou skupinou


pracovného veľtrhu SVET PRÁCE 2013 sú:

1. ZAMESTNÁVATELIA – slovenské a zahraničné spoločnosti


2. VEREJNÉ INŠTITÚCIE (v kompetencii štátnej správy a územnej samosprávy)


- stredné školy, vysoké školy, Úrady práce, sociálnych vecí a rodiny


- mesto Košice, VÚC – KSK a PSK


3. SÚKROMNÉ VZDELÁVACIE INŠTITÚCIE


(zamerané na rozvoj odborných, jazykových ako aj tzv. soft skillových zručností)


- jazykové školy, vzdelávacie agentúry


4. PERSONÁLNE A PRACOVNÉ AGENTÚRY


5. NÁVŠTEVNÍCI VEĽTRHU


ENTRY AND EXIT TO/FROM STEEL ARENA IS BEING MONITORED. EACH VISITOR MUST USE THE TURNSTILE FOR ENTERING OR LEAVING AND MARK HIS TICKET/SEASON TICKET. A RETURN TO STEEL ARENA (E.G. AFTER LEAVING THE ARENA DURING A BREAK) WITHOUT USING THE TURNSTILE WHEN LEAVING IS NOT POSSIBLE.
FAILURE TO OBSERVE THIS INSTRUCTION WILL LEAD TO BAN OF REPEATED ENTRY TO STEEL ARENA DURING ONE EVENT.
THIS INSTRUCTION DOES NOT APPLY TO LEAVING THE ARENA AT THE END OF THE EVENT.

THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING.
VSTUP A VYSTUP DO A ZO STEEL ARENY SA ZAZNAMENAVA. KAZDY NAVSTEVNIK JE POVINNY POUZIT AJ PRI VSTUPE AJ PRI VYSTUPE TURNIKET, V KTOROM SI RIADNE OZNACI LISTOK ALEBO PERMANENTKU. OPATOVNY VSTUP (NAPR. OPUSTENIE PRIESTOROV STEEL ARENY POCAS PRESTAVKY)DO STEEL ARENY BEZ POUZITIA TURNIKETU PRI VYSTUPE NIE JE MOZNY.
NERESPEKTOVANIE TOHTO POKYNU BUDE MAT ZA NASLEDOK NEUMOZNENIE OPATOVNEHO VSTUPU NAVSTEVNIKA DO STEEL ARENA POCAS JEDNEJ AKCIE.
TENTO POKYN SA NEVZTAHUJE NA VYSTUP ZO STEEL ARENY PO UKONCENI PODUJATIA.

DAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Created and powered by OneClick