>
<
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Events schedule

04.12.2016

MASHA AND THE BEAR ON ICE

Tesne pred Vianocami znova zaplní Steel arénu detská radosť a rozžiarené oči dychtivých fanúšikov Máši a medveďa. Na košický ľad sa totiž vracia jedinečná slovenská ľadová šou Máša a medveď na ľade. V sieti predpredaj.sk sú už dostupné vstupenky na dve predstavenia, ktoré sa uskutočnia 4. decembra.

Korčuliarsko-tanečné predstavenie na motívy populárnej ruskej rozprávky videlo v minulom roku dohromady viac ako 55 000 fanúšikov. V Košiciach šou vypredala tri predstavenia a zaznamenala obrovský úspech, ktorý potvrdzujú aj vyjadrenia návštevníkov:
„Páčilo sa nám úplne všetko. Krásne kostýmy, super korčuliarske výkony, vtipné prevedenie a celkovo to bolo super“ (Slávka, predstavenie v Košiciach).
„Všetko bolo super, fakt sme mali veľký zážitok. Do poslednej bodky bolo všetko premyslené“ (Vlaďka, predstavenie v Košiciach).
(Vyjadrenia návštevníkov predstavení získané z formulára spätnej väzby a zverejnené s povolením ich autorov)

Pre veľký záujem sa produkčná spoločnosť Comunique rozhodla česko-slovenské turné zopakovať, a tak sa celý východ Slovenska môže znova tešiť na Mášu a medveďa v Steel aréne. Chýbať nebudú obľúbené scény s vlkmi, Mášina zručná jazda na trojkolke, tanečné schopnosti medveďa Svalovca aj dychvyrážajúce schopnosti akrobatov. To všetko doplnené o vynikajúce piesne, ktoré si budete pospevovať ešte dlho po skončení predstavenia.

Všetky dialógy aj texty piesní sú v slovenčine. Viac informácií o šou, zákulisné zábery, súťaže, rozhovory a fotky nájdete na oficiálnom webe ľadovej šou www.masamedved.sk a na facebookovej stránke spoločnosti Comunique.

Tešíme sa na Vás.


ENTRY AND EXIT TO/FROM STEEL ARENA IS BEING MONITORED. EACH VISITOR MUST USE THE TURNSTILE FOR ENTERING OR LEAVING AND MARK HIS TICKET/SEASON TICKET. A RETURN TO STEEL ARENA (E.G. AFTER LEAVING THE ARENA DURING A BREAK) WITHOUT USING THE TURNSTILE WHEN LEAVING IS NOT POSSIBLE.
FAILURE TO OBSERVE THIS INSTRUCTION WILL LEAD TO BAN OF REPEATED ENTRY TO STEEL ARENA DURING ONE EVENT.
THIS INSTRUCTION DOES NOT APPLY TO LEAVING THE ARENA AT THE END OF THE EVENT.

THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING.
VSTUP A VYSTUP DO A ZO STEEL ARENY SA ZAZNAMENAVA. KAZDY NAVSTEVNIK JE POVINNY POUZIT AJ PRI VSTUPE AJ PRI VYSTUPE TURNIKET, V KTOROM SI RIADNE OZNACI LISTOK ALEBO PERMANENTKU. OPATOVNY VSTUP (NAPR. OPUSTENIE PRIESTOROV STEEL ARENY POCAS PRESTAVKY)DO STEEL ARENY BEZ POUZITIA TURNIKETU PRI VYSTUPE NIE JE MOZNY.
NERESPEKTOVANIE TOHTO POKYNU BUDE MAT ZA NASLEDOK NEUMOZNENIE OPATOVNEHO VSTUPU NAVSTEVNIKA DO STEEL ARENA POCAS JEDNEJ AKCIE.
TENTO POKYN SA NEVZTAHUJE NA VYSTUP ZO STEEL ARENY PO UKONCENI PODUJATIA.

DAKUJEME ZA POCHOPENIE.
Created and powered by OneClick